Uued tooted

 • Retuusid Magus Mia
  Retuusid Magus Mia

  Mugavad retuusid, mille põlvedel on armsast maasikamustrilisest  kangast...

  18,90 €
 • Haarempüksid Jalka
  Haarempüksid Jalka

  Ägeda jalgpalli mustri ja särtsaka värvikombinatsiooniga mugavad...

  20,90 €
 • Retuusid Amy
  Retuusid Amy

  Retuusid Amy on stiilsed heleroosad kuldsete mummukeste ja lilla lipsuga...

  19,90 €
 • Kleit Lulu Amy
  Kleit Lulu Amy

  Lulu Amy kleit on stiilne, mugav ja unikaalne keerukleit.

  29,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Kui oled kõige suurem loomasõber...

  Meile meeldivad loomad, tervele meie perele. Loomi vaatamas ja katsumas käime igal võimalusel ja sel korral hüppasime läbi Muhu Jaanalinnufarmist....
 • Linda seikleb Portugalis. Lissabon vol 3

  Hakkasin kirjutama lõpuks viimast postitust meie Lissabonis veedetud ajast, panin pildid ritta ning sain aru, et päris ühega veel hakkama ei saa,...
 • Jänkud selga munadepühaks :)

  Käes ongi lihavõttepühade nädal. Lastele tähendab see eelkõige munade värvimist, nendega koksimist ja pärast ära söömist. Heal juhul ka mõnda...
 • Klaara ja Linda lõbus pidu sõprade seltsis!

  Klaara ja Linda on meil pisikesed sõbrannad alates sünnist. Kuna neil on märtsikuus järjestikustel päevadel sünnipäevad ja paljud väikesed sõbrad...
 • Linda seikleb Portugalis. Lissabon vol 2

  Portugalis käigust on nüüd juba jupp aega möödas, aga kuna blogi jäi lõpetamata, siis mõtlesin, et võtan ikka ennast kätte ja kirjutan edasi....

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Kui oled kõige suurem loomasõber...

Kui oled kõige suurem loomasõber...

Meile meeldivad loomad, tervele meie perele. Loomi vaatamas ja katsumas käime igal võimalusel ja sel korral hüppasime läbi Muhu Jaanalinnufarmist. Kes seal on ja kellele saab pai teha, sellest kirjutangi kohe lähemalt.

Jaanalinnud, ponid, kängurud, alpakad ...

Jaanalinnufarm on tegutsenud juba ammustest aegadest. Käisin seal ise väikse tüdrukuna koos onutütre ja vanaemaga. Mäletan, et siis olid seal vist vaid jaanalinnud. Mälestustes on alles vaid pilt neist ja sellest poest seal, kust pileteid saab osta. Poe sisustus on justkui muutumatuna säilinud...

Käisime Klaaraga seal mõned aastad tagasi. Tänu Malluka suvesaatele, mille suur fänn Klaara on, tahtis ta väga taas jaanalinnufarmi minna. Me sõidame Saaremaale tulles iga kord Muhu Jaanalinnufarmist mööda. Farm asub ju maantee äärest vähem kui 1 km kaugusel. Sel korral olid meil koerad Saaremaal vanaema juures puhkamas ning oli suurepärane aeg maanteelt kõrvale keerata ja neid graatsilisi linde vaatama minna.

jaanalind

Koolieelikud saavad sisse tasuta, täiskasvanu pilet on 4 €. Jaanalindude aediku ees on ka giid, kes lindude elust lähemalt jutustab ning julgustab neile ka käe pealt kuivatatud maisi andma. Klaara seda teha veel ei julgenud, aga mina andsin küll süüa. Kui peopesa naha sirgena hoiad, siis lind võtab väga pehmelt oma maiuse sinu käe pealt oma nokaga ära. On ikka ilusa näoga linnud, need silmad ja ripsmed.

Aga, Muhu Jaanalinnufarmis on veel teisigi elanikke. Sealt leiab ponid, sebrad, alpakad, kängurud, jänesed ja emud. Mis te arvate, kes olid Klaara lemmikud? Hahhaa, ei olnud jaanalinnud, vaid hoopis ponid ja alpakad. Eks seepärast, et neid sai paitada, jaanalindu ju naljalt ei katsu :).

poni

See pruuni-valge kirju poni oligi Klaara kõige lemmikum loom seal. Kuna meil ei olnud kiiret kuskile, siis saigi ta ponisid ja alpakasid rahus paitada. Mulle üldse ei meeldi see kiirustamine või see tunne, et kogu aeg on kuskile kiire. Nii püüangi Klaaraga koos elu nautida ja mitte igal sammul kuskile joosta. 

alpaka

Vaadake seda alpakat. Neid oli seal kaks - valge ja pruun. Aga valge oli sel korral sõbralikum ja pruun lonkis eemal omaette. 

apakaga

Nii pehme - Klaara ei suutnud paitamist lõpetada. Meil on plaanis minna veel Pärnumaale alpakafarmi. Kas keegi on teist seal käinud? Suve on veel terve kuu ees ja see on üks koht, kuhu kindlasti jõuda plaanime.

Pipi Pikksuka hobust mäletate? Täpilise hobuse väike sugulane on ka Muhu Jaanalinnufarmis täitsa olemas. Sõbralik poni nautis igat pehmet paid, mis ta sai. Ja neid saab ta iga päev meeletutes kogustes. Julgemad lapsed tegid  ponidele ka musi.

poni2

Viimati Tallinna Loomaaias käies tahtsime kängurusid näha, aga nägime vaid nende kõrvu. Nimelt oli aedikus nii pikk rohi ja loomad olid kõik rohu taga peidus. Nüüd Muhus saime lõpuks looma imetleda. Lösutas teine nagu vana mees seal. Peale selle suure känguru on seal veel teisigi. Minge ja vaadake ise üle :).

känguru

Emusid olete näinud? Igal juhul on need linnud oma loomu poolest kuidagi palju agressiivsemad kui jaanalinnud. Kohe kurja näoga vaatavad sind :).

emu

Väike sebra varss. Jah, Muhu Jaanalinnufarmis on praegu väike varss. Ilm oli jube palav ja enamus ajast ta magas seal päikese käes. Lõpuks ärkas ja võttis ikka jalad alla ning läks varju.

sebra

Kui oled sõitmas Saaremaale, siis tõesti kohe maantee ääres on selline armas pisike farm, kuhu meie Klaaraga soovitama küll minna. Lisaks suurematele loomadele olid seal ka jänesed. Kuna Klaara issi poolsetel vanavanematel on kodus jänesed, siis neid vaatasime me vaid korraks enne Kuressaare poole teele asumist. Muhu Jaanalinnufarmi kohta leiad huvi korral täpsema info siit.

lemmikud

Ela Värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita