Uued tooted

 • K/S Müts Stella
  K/S Müts Stella

  Armsa mustriga heledates toonides roosade kõrvakestega puuvillane müts.

  12,90 €
 • Torusall Stella
  Torusall Stella

  Armsa mustriga heledates toonides puuvillane torusall jahedateks ja...

  13,90 €
 • Bodi Lõvi Liam
  Bodi Lõvi Liam

  Lõvi Liami nunnude piltidega ja tõeliselt mugav pikkadr varrukatega...

  19,90 €
 • Särk Lõvi Liam
  Särk Lõvi Liam

  Lõvi Liami armsate piltidega ja tõeliselt mugav lühikeste varrukatega...

  18,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Linda seikleb Viinis. Jõuluturud Vol 2.

  Siin postituses räägin veel kahest jõuluturust. Võib öelda, et need olid mu lemmikturud Viinis. Eks loe edasi, et saada teada, miks.
 • Linda seikleb Viinis. Jõuluturud Vol 1.

  Läksime Lindaga mõneks päevaks Viini puhkama. Ootamatult (kuigi, kui nüüd järele mõelda, siis võiks olla ju täiesti ootuslik) kujunes see enamasti...
 • Jalutuskäik vaikuses - Elistvere loomapark

  Oled juba kindlasti Klaara tegemisi jälgides aru saanud, et meile meeldib ringi seigelda, jälgida loomi ning armastame avastada uusi matkaradu....
 • Päev koos graatsiliste kaelkirjakutega!

  Emme, ma tahan kaelkirjakuid vaatama minna. Kus kohas neid näha saab? Minu esimene mõte on Lätis, Riia Loomaaias on need loomad olemas ja sinna me...
 • Kui oled kõige suurem loomasõber...

  Meile meeldivad loomad, tervele meie perele. Loomi vaatamas ja katsumas käime igal võimalusel ja sel korral hüppasime läbi Muhu Jaanalinnufarmist....

hiljutised kommentaarid

Klaara käis kuuma päikest nautimas

Klaara käis kuuma päikest nautimas

Kus on see kodumaine suvi, mida lapsepõlveaegadest mäletame?
Sel suvel läksime kindla peale välja ja laadisime oma patareid Türgis täis. Ja loomulikult võtsime ka Lulukidsi suveriided kaasa.

Kes siis suvel reisimas käib? Eks. Eriti kui veedad jaanid võõrsil. Aga meie otsustasime just sel ajal puhkama minna. Ja üldse ei kahetse, jube mõnus oli - päike oli kuum (vb alguses isegi liiga kuum), merevesi oli soe, Klaara nautis sulistamist, hotelliga vedas jne.

Kui me poleks reisil käinud, siis ma vinguks praegu, et kus see suvi jälle on. Eesti kohal peaks ikka pikemalt soojalaine püsima, et ma rahule jääks. Nüüd lubatakse veidi soojemat ilma taas. Juba ootan...


Nokamüts pähe ja sulistama

Klaara

Kaheaastasega puhkamas käimine on tegelikult päris lõbus. Jah, niisama enam lebotada ei saa, laps tuleb õhtul magama panna ning ekstreemsemad safarid ja lõbustused jäävad ära.
Aga ma olin unustanud, et pisikestest asjadest ja tegevustest võib nii palju rõõmu olla. Ja see laste vahetu suhtlemisoskus - väike naeratus, paar sõna juttu (mis sest, et erinevad rahvused) ning mäng läheb lahti. 


Lemmiktegevus eelmise aasta suvest - purskkaevude jälgimine 

purskkaev

Me võimegi neid purskkaevusid vaatama jääda. Rahustavad Klaara maha, kui jonn tahab tulla ning uinutavad, kui päevaune aeg lähenema hakkab. Lisaks eelnevale lõbustavad - need veejoad on ju väikeste meelest nii ägedad ja põnevad.


Issi suurim fänn

Issiga

Issid ja nende väikesed tütred! See on lihtsalt nii südantsoojendav vaatepilt. Ma sulan iga kord, kui neid koos näen. Mulle meeldib ütlemine, et isa on ainus mees tütre elus, kes teda jäägitult ja tingimusteta armastab. Eks siin on kindlasti ka erandeid. Toetame oma mehi lastega sidemete loomisel. Siin on paljugi ka meis, naistes kinni.

Kes meid juba lugenud on või mujal jälginud, need teavad, et Klaara kannab siin pildil Lulukidsi Hiirekeste seelikutMeie lemmik seelik on see praegu küll. Mõnus panna lapsele selga soojadel suvepäevadel ja ka siis, kui ilm jahedam - sukkpüksid jalga ning ideaalne pisikese preili riietusese.
Seeliku leiad siit!


Klaara magus elu

maguselu

Kohalik puuvili ja juurvili on lihtsalt nii hea. Ja seda tasub osta kohalikult turult kohalike talunike käest. Need pisikesed kuldkollased banaanid on nii magusad ja lõhnavad oivaliselt. Kui vaid Eestis ka selliseid osta saaks. Õnnestus ka maasikaid kohaliku memme käest osta. Njämma. Klaara sõi neid ikka kahe suu poolega.

Temperatuur oli Türgis alguses 37-38 kraadi, viimastel päevadel 30-32 kraadi. Enamus ajast kandsime trikood ja nokatsit, aga hotellis või ringi sõites olid asendamatud ka meie Magusa Elu lühikesed püksid. Mõnusad puuvillased. Pükstel on ka väikesed taskud, Klaara armastab sinna käsi pista ning ringi ässata. Muide see pluus on Türgi kohalik lastebränd - mõnusast materjalist kohalik toodang. Super leid!
Magusa Elu lühikesed püksid leiad siit!


Klaara leidis endale sõbra

kutsu

Kui enda koerad on vanemate kodus hoida ja oled eemal neist, siis tahestahtmata tekib igatsus neljajalgste järele. Eriti sellistel koerainimestel nagu meie. Klaara on ju koerte seltsis üles kasvanud ja otsib kohe kontakti sõbralike neljajalgsetega. Rohelise kanjoni ääres söömas käies saime sõbraks kohaliku valge krantsiga. Vb lõhnasime mõnusalt oma emaste koerte järgi vms. Igal juhul saatis ta meid truult rendiautoni välja.


Jooge vett ja nautige suve

emmega

Kui ilmad nüüd Eestis kuumemaks lähevad, ei tohi vee tarbimist unustada. Eriti tuleb väikesi lapsi silmas pidada ning meie armsaid vanakesi. Eestis saad ju kraanivett juua - milline mugav ja lihtne viis vee tarbimiseks. Lisa veeklaasi/-kannu sidruniviile või kurgiviile. Jube maitsev! 

Hea teada!

Kas teadsid, et kui liitud Lulukidsi uudiskirjaga, saad järgmiselt ostult 10% soodustust?
Ma luban, et kirjutame sulle vaid siis, kui midagi head on tulemas. Niisama kirju ausõna ei jõua lapse kõrvalt teha.

Uudiskirjaga liitumiseks keri nüüd Lulukidsi kodulehete allapoole ja vaata paremale nurka.

Muideks me toimetame Klaaraga juulikuu lõpuni kõik tellimused pakiautomaatidesse tasuta!


Riided, mis kõnelevad!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita