Uued tooted

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Uued Safari tuduriided

  Meie esimesed kaheosalised soonikuga tuduriided on kohal!  Armasate loomadega muster, mugav soonik, reguleeritav vöökoht ja pehme öko-tex...
 • Veelgi armsam on raske olla

  Uus Panda Fiore kleidike on tõesti ühtaegu nii nunnu kui ka stiilne! Miks? Vaata ise, kui lapsele paned kapuutsi pähe, mis siis vastu vaatab :).
 • Armas piiga avastas Ahhaa Teaduskeskust

  Mida teha koos lastega, kui õues on jube ilm? See küsimus valdab paljusid üsna tihti. Mind igaljuhul küll :). Annabel annab sulle nüüd ühe hea...
 • Tere tulemast Klaara Kohvikusse!

  Maitsvad juurviljad, magusad koogikesed - neid ja paljut muudki pakub Klaara beebidele oma kohvikus. Vaata edasi ja saa osa sellest vahvast mängust!
 • Lulukids käis Moekuulutajal

  Lulukids käis Tartus Moekuulutajal Tartu Kaubajamas toimus 18.10 moodi ja stiilseid lapsi täis Laste Moe ja Disaini Päev. Lulukids osales ka...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Vaata Panda Fiore kollektsiooni

Vaata Panda Fiore kollektsiooni

Uus Panda Fiore kollektsioon - helesinine ja lilleline!
Meie populaarsed ning nii hästi emmede ja väikeste klientide poolt vastu võetud pusad ja haarempüksid on nüüd saadaval uuest ja ägedast panda piltidega kangast.

Pusa Panda Fiore

Lulukidsi Pusa Panda Fiore on helesinisest puuvillasest dressikangast dressipluus, millel on ees väike tasku. Kangal on peal armsad pandad, väikesed kiilid ja pisikesed lilled.

Numbritel 68-80 on selja taga kaks trukki, mis lihtsustab pusa selga panemist.
OSTA SIIT!
Fiore pusa

Haarempüksid Panda Fiore väiksematele

Need on helesinisest puuvillasest dressikangast soonikuga mugavad pikad püksid, mis on saadaval suuruses 56-104. Kangal on armsad pandad, väikesed kiilid ja värvilised pisikesed lilled.
Haaremitega on tõeliselt mugav maailma avastada ja ringi tuhiseda.

Tänu pingutussüsteemile saab pükse, kas kitsamaks või laiemaks muuta ning laps saab neid kanda ka pikemat aega. Pingutussüsteem on pükstel alates suurusest 68.

OSTA SIIT!

Soonikuga haaremid

Haarempüksid Panda Fiore suurematele

Lulukidsi Haarempüksid Panda Fiore on helesinisest puuvillasest dressikangast mugavad nööride ja taskutega püksid, mis on saadaval suurustes 86-128. Kangal on peal stiilsed pandad, väikesed kiilid ja armas lillemuster. 

Haaremitega on mõnus mängida, lasteaias sõpradega mürada või niisama igapäevaselt jalga panna.

OSTA SIIT!

Nööridega haaremid

Kuidas meeldivad? Meile endale need uued pandad meeldivad kohe väga :).
Kirjuta meile, kas siia kommentaaridesse või info@lulukids.ee aadressile ja anna teada, mida uut ja ägedat veel Lulukidsi kollektsioonides näha sooviksid.

Lapsepõlv olgu lõbus ja mänguline!

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita