Uued tooted

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Uued Safari tuduriided

  Meie esimesed kaheosalised soonikuga tuduriided on kohal!  Armasate loomadega muster, mugav soonik, reguleeritav vöökoht ja pehme öko-tex...
 • Veelgi armsam on raske olla

  Uus Panda Fiore kleidike on tõesti ühtaegu nii nunnu kui ka stiilne! Miks? Vaata ise, kui lapsele paned kapuutsi pähe, mis siis vastu vaatab :).
 • Armas piiga avastas Ahhaa Teaduskeskust

  Mida teha koos lastega, kui õues on jube ilm? See küsimus valdab paljusid üsna tihti. Mind igaljuhul küll :). Annabel annab sulle nüüd ühe hea...
 • Tere tulemast Klaara Kohvikusse!

  Maitsvad juurviljad, magusad koogikesed - neid ja paljut muudki pakub Klaara beebidele oma kohvikus. Vaata edasi ja saa osa sellest vahvast mängust!
 • Lulukids käis Moekuulutajal

  Lulukids käis Tartus Moekuulutajal Tartu Kaubajamas toimus 18.10 moodi ja stiilseid lapsi täis Laste Moe ja Disaini Päev. Lulukids osales ka...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Nii armsad ja imepehmed - meie esimesed joped!

Nii armsad ja imepehmed - meie esimesed joped!

Lulukidsi esimesed soojad ja karvased joped on kohal! Muide, need on kahtepidi kantavad :). 
Kui kannad karvast poolt väljas, siis on kapuutsil ka armsad kõrvakesed, aga kui kannad muster väljas, siis on lapsel hoopis kihvtid taskud, kuhu käsi sooja pista.

Jope Hirveke

Lulukidsi Jope Hirveke on soe kapuutsiga jope, mida saab kahtepidi kanda! Nii mõnus ja pehme kaaslane mahedateks sügisilmadeks :). Kui kannad jopet karvane pool väljas, siis on see karvane ja heleroosa ning kapuutsil on armsad kõrvakesed.

Jope hirveke - karvane


Keera jope teistpidi ja see muutub armsate sädelevate hirvekestega stiilseks jopeks. Siin pool on jopel väikesed taskud, kuhu laps saab oma käsi sooja peitu pista.
Joped on saadaval suuruses 80-104.

Jope Hirveke muster

Osta siit!


Jope Panda

Lulukidsi Jope Panda on soe kapuutsiga jope, mida saab kahtepidi kanda!
Kui valid panda mustriga poole, siis on jopel ka praktilised taskud, kuhu pisikesi käsi sooja pista ja sees on mõnus karvane helesinine vooder.  

Jope Panda muster


Kui laps soovib olla pisike pandakaru, siis keera jope teistpidi. Nüüd on see helesinine ja karvane ning kapuutsil on kihvtid kõrvakesed. Nii mõnus ja pehme kaaslane mahedateks sügisilmadeks :).
Joped on saadaval suuruses 80-104.

Jope Panda karvane

Osta siit!


Praktilised ja armsad joped mahedateks sügisilmadeks! Joped on mõnusalt soojad, kuna karvane riie on parajalt paks. Riietagem oma lapsed nüüd stiilselt sooja :).

Linda ja panda jope

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita