Uued tooted

 • Jakk Mõmmi Melani
  Jakk Mõmmi Melani

  Armas, stiilne ja seljas nii pehme ning mõnus jakk.

  31,90 €
 • Püksid Mõmmi Melani
  Püksid Mõmmi Melani

  Armsad, stiilsed ja tõeliselt mugavad heleroosad taskutega püksid.

  23,90 €
 • Jakk Sinine Säde
  Jakk Sinine Säde

  Mugav, seljas nii pehme ja mõnus ning tõeliselt stiilne unisex jakk.

  31,90 €
 • Püksid Sinine Säde
  Püksid Sinine Säde

  Stiilsed, ägedad ja tõeliselt mugavad unisex taskutega püksid.

  23,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Need nunnud uued dressid!

  Midagi eriti lahedat on meil just ahjust välja tulnud. Vähemalt minu jaoks :D. Juba pikka aega on meil olnud mõttes teha ka eest lukuga...
 • Horvaatia: lasime oma sisemised lapsed valla

  Õnnelik laps, õnnelik pere! Igal juhul kui väike inimene on rahul ja õnnelik, siis on ka emmel-issil tuju hea. Meie seekordne väljasõit Horvaatias...
 • Nunnud jänkud on liikvel :)

  Midagi uut ja eriti nunnut on nüüd saadaval pisikestele roosa-fännidele. Armas pastelsetes toonides Jänku Jasmiini kollektsioon. Sarjast leiad...
 • Sloveenia: üllatusi täis loodus

  Sloveenia loodus on üllatusi täis. Škocjani koopad panid ikka ahhetama ja imestama.
 • Horvaatia: värvikirev Plitvice järvede rahvuspark

  Sillerdavad läbipaistvad rohekas-sinised järved, vuhisevad kosed, kaunid vaated ja palju turiste - Plitvice järvede rahvuspark on kohe kindlasti...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Lulukids käis Moekuulutajal

Lulukids käis Moekuulutajal

Lulukids käis Tartus Moekuulutajal

Tartu Kaubajamas toimus 18.10 moodi ja stiilseid lapsi täis Laste Moe ja Disaini Päev. Lulukids osales ka seal on väikese pop-up poega. Kirjutangi sellest üritusest veidi lähemalt ning jagan ka pilte.

Ettevalmistused ja suur pakkimine

Kindlasti tead, et Lulukids on e-pood ehk meil ei ole veel päris enda brändi poodi ega showroomi. Igale üritusele minek on meie jaoks paras organiseerimine: kuhu tüdrukud hoida jätta või tulevad kaasa ning kes neil sellisel juhul silma peal hoiab. Mis asjad oma tootevalikust kaasa võtame (kõik enam ei mahu kahte autosse). Peale seda tuleb Bettyl need riided kokku pakkida kastidesse, seejärel vaja koostada nimekiri toodetest ja numbritest, lõpuks tuleb stanged, laud ja muu kokku pakkida ning varahommikul startida. Tartusse minnes tuleb veel eriti vara ärgata ja Tallinnast teele asuda.

Aga see kõik on samas nii põnev ja tõeliselt tore ning vaheldust pakkuv on silmast-silma kohtuda meie toredate klientidega. E-poodnikuna tunnengi sellest isiklikust sidemest puudust. 

Sel korral tuli Klaara koos tädiga mul Tartusse kaasa. Ta on tõeline Tartu fänn ja üllatus-üllatus see linn hakkab talle juba selgeks saama - mänguplatsid ja jõe-äärne ala küll peamiselt. Aga siiski on tal hämmastav mälu linnade meelde jätmisel. Samuti on Klaara vapper reisisell ja varahommikused ärkamised pole enam mingi probleem. Muheledes poolenisti silmad kinni peseme end ära. Siis riidesse ja ruttu autosse ning start oli kodust juba kell 6.15. Õnneks magas ta oma und autos edasi. Linna peal korjasime peale meie suure fänni tädi Karmeni. Eks see ühine päev Tartus ole ka nende kvaliteetpäev :).


Sirly keerutab lavalaudadel

Sirly kleit

Moekuulutajal on lisaks pop-up poodidele ka Kirsi kokku pandud stiilist pakatav moeshow, kus ka Lulukids esindatud oli. Loomulikult oli meil seal ühe särtsaka piiga seljas Sirly kleit. See on tõeliselt mõnusast ja pehmest materjalist. Kirsi mainis seda meile kohe mitu korda. Peab vist endalegi sellistest materjalidest kleidi tegema.

Sirly kleidi leiad e-poest: vaata siia!


Lõvi Leo ja kelmikas kutt

Leo pusa ja püksid

Juba meile tuttaval, muhedal, särtsu täis sellil olid seljas kelmikad Lõvi Leo pusa ja nööridega haarempüksid. Mõlemad olid 116 suuruses. Kirsi pani sellele peale sooja villase kampsuni, miks mitte. Niimoodi on poisid käredate ilmade korral mõnusalt soojas.

Pusa leiad siit ja haarempükse vaata siit.


Kohtume peagi jälle

mei stange

Selline meie väike pop-up välja näebki - mõnusalt värviline :). Kindlasti anname teada, kui meid taas kuskil näha on oodata.

Loe ka stilist Kirsi Altjõe blogist, mida tema Moekuulutajast kirja pani. Loe edasi! 
Samuti saad siit vaadata ka moeshowst videot, kus Lulukidsi on näha kuskil 1.30 alates. Vaata videot!


Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita