Uued tooted

 • Särk Tsirkus
  Särk Tsirkus

  Lõbusa loomamustriga helesinine mugav puuvillane särk.

  18,90 €
 • Lühikesed püksid Tsirkus
  Lühikesed püksid Tsirkus

  Lõbusa loomamustriga helesinised taskutega mugavad puuvillased lühkarid.

  17,90 €
 • Haarempüksid Tsirkus
  Haarempüksid Tsirkus

  Lõbusa loomamustriga helesinised taskutega mugavad puuvillased...

  19,90 €
 • Suvemüts Panda
  Suvemüts Panda

  Roosat värvi, panda piltide ja väikeste kõrvakestega armas suvemüts.

  12,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Uued coolid saurustega dressid

  Türannosaurus, Diplodookus, Tritseeratops ja Stegosaurus on mitmete laste lemmikud. Nüüd on nad ka uutel Lulukidsi dressidel :)
 • Puhkus paradiisis!. Osa 1.

  Puhkus Tais on tõesti nagu rännak paradiisi - mõnus soe ilm, lopsakas loodus, rõõmsameelsed inimesed, mahlased ja magusat puuviljad, lopsakad...
 • Kõik elusuuruses LEGO kujukesi vaatama!

  Tallinnas Rocca Al Mare kaubanduskeskuses toimub väga kihvt festival, kus saab elusuuruses LEGO kujukesi vaadata. Klaarale tõesti meeldis mööda...
 • Uued Safari tuduriided

  Meie esimesed kaheosalised soonikuga tuduriided on kohal!  Armasate loomadega muster, mugav soonik, reguleeritav vöökoht ja pehme öko-tex...
 • Veelgi armsam on raske olla

  Uus Panda Fiore kleidike on tõesti ühtaegu nii nunnu kui ka stiilne! Miks? Vaata ise, kui lapsele paned kapuutsi pähe, mis siis vastu vaatab :).

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Tere tulemast Klaara Kohvikusse!

Tere tulemast Klaara Kohvikusse!

Maitsvad juurviljad, magusad koogikesed - neid ja paljut muudki pakub Klaara beebidele oma kohvikus.
Vaata edasi ja saa osa sellest vahvast mängust!

Klaara Kohvik pakub head ja paremat

Mida teha kodus ühe energilise tüdrukuga, kui õues on vihmane ja külm ning tegevust seal kauaks ei leidu? Hakkame loomulikult kohvikumängu mängima, see on üks meie lemmikmänge juba mõnda aega olnud. Mängust on meil kaks versiooni. Esimeses tehakse süüa oma beebidele ja teises emmele-issile. Kui Klaara mängib nukkudega, siis sinna mängu pole minul vaja sekkuda. Võin vaid eemalt uudistada ja uhkust tunda, kui armsalt laps mängib ning kui asjalikult oma beebidega tegeleb.

Kohvik avas uksed

Kuna toole on Klaaral koos tita söögitooliga 3, saavad korraga sellest mängust osa võtta pooled tema nukud :). Sel korral osutusid valituks beebipoiss Martin (minu nukk, mille tütrele pärandasin:)) ja kaks nimetut beebitüdrukut. Ma ei teagi, kui vanalt lapsed oma mänguasjadele nimesid andma hakkavad. Klaara kellelegi konkreetseid nimesid veel pannud ei ole.

Klaara nukkudega

Esimeseks käiguks on Klaaral juurikad - kapsalehed ja porgandid. Tähelepanelikud märkavad, et Jaapanist on midagi ka külge hakanud (aasta tagasi käisime Jaapanis ja meie reisist olen kirjutanud ka kaks postitust, mille lingid leiad alt). Mhmh, beebid söövad meil pulkadega ja Klaara valmistab üsna tihti oma roogasid pulkadega. Esialgu peavad külalised laua taga hakkama saama küll ühe pulgaga, aga asi seegi. 

Üldiselt olen ma mängukööki varunud erinevaid puidust ja vildist või mõnest muust pehmest materjalist toiduaineid. Püüan vältida võimalikult palju plastmassist asju. Paljud vidinad tema köögis on pärit Ikeast, näiteks köök ise, potid-pannid ja kööginõud. Need on seal päris soodsad ning tõetruud koopiad päris köögitarvikutest. 

magustoit

Ühe väikese Lulukidsi tüdruku nukud kannavad loomulikult ka Lulukidsi riideid. Kuna paljusid riideid teeme alates sünnist, siis on kõige väiksemad pärisriided seljas nii Klaara kui ka Linda nukkudel :). 
Martinil on seljas sinine Suvitaja Lulu bodi. Siis on meil siin laua taga esindatud Magusa Elu tuunika ning kolmandal külalisel on roosa Lulu kangast suvekleit. Viimasel ajal on need beebid väga oluliseks saanud ning Klaara soovib neile igasuguseid uusi vidinaid juurde saada, kaasa arvatud riideid. Kui ta vaid need riided nukkudele ise selga ka saaks:). 

Klaaral endal on seljas tema lemmikkleit, milleks on muidugi Buldogi kleit

Kui sa veel ei tea, miks meile see muster nii väga meeldib, siis siin alloleval pildil on sulle väike vihje ka. Meil on kodus kaks emast prantsuse buldogi - Bella ja Afrodita, kes seal vaiba peal teineteise kaisus magavad.

Klaara kooki söömas

Abivalmis kohvikupidaja hoolitseb, et kõik külalised saaksid kõhu kenasti täis. Viimaseks käiguks on koogike puuviljaga ning maitsev tee. 

Kodune laps?

Jah, Klaara on 3,7 praegu ja lasteaias ei käi. Me kolisime ja tänu sellele loobusime oma kohast kesklinnas, mida ootasime 3 aastat. Ma ise ei käinud samuti lasteaias ning ei tunne, et oleksin millestki ilma jäänud. Samas ei olnud ma kodus ka koos emaga, vaid mind hoidis minu vanavanaema ning õpetas mulle korralikku saare keelt :). 

Ma ei ütle, et Klaara üldse lasteaeda ei lähe. Sinna on veel aega, seni teeme koos oma igapäevaseid toimetusi - mängime, toimetame Lulukidsiga, käime trennides, hoolitseme kodu ja koerte eest. Tegevustest puudust ei tule, võibolla on liigagi palju kohustusi nn koduste naiste jaoks. Kõige imelikum siinjuures on muidugi see, et rutiin tuleb ka meil peale ning see on jube väsitav.

Aga, ma tunnen, kuidas nii mõnigi vaatab veidi viltu, et Klaara ei käi lasteaias. Kas pigem ei peaks tunnustama meie praeguseid valikuid, et laps saab nautida veel piiramatult ema-lapse aega, käia erinevates ringides, saada juba praegu aimu, mis on emme töö sisuks? Kahjuks selline elukorraldus on paljude jaoks majanduslikult võimatu. Usun, et selliseid kooslusi oleks võimaluste korral rohkemgi. Maaillm on üks kummaline paik...

Näitan teile nüüd mõnes järgnevas postituses, milliseid mänge ja tegevusi me ette võtame, et päevad põnevad ja lõbusamad oleksid. Ühte võin öelda, et kohviku-mäng toimub meil ühte või teistpidi iga päev. Klaara titad ju ärkavad hommikul, siis käivad pissil vahetavad riideid, seejärel söövad jne.


Lapsepõlv olgu lõbus ja värviline!

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita