Uued tooted

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Uued Safari tuduriided

  Meie esimesed kaheosalised soonikuga tuduriided on kohal!  Armasate loomadega muster, mugav soonik, reguleeritav vöökoht ja pehme öko-tex...
 • Veelgi armsam on raske olla

  Uus Panda Fiore kleidike on tõesti ühtaegu nii nunnu kui ka stiilne! Miks? Vaata ise, kui lapsele paned kapuutsi pähe, mis siis vastu vaatab :).
 • Armas piiga avastas Ahhaa Teaduskeskust

  Mida teha koos lastega, kui õues on jube ilm? See küsimus valdab paljusid üsna tihti. Mind igaljuhul küll :). Annabel annab sulle nüüd ühe hea...
 • Tere tulemast Klaara Kohvikusse!

  Maitsvad juurviljad, magusad koogikesed - neid ja paljut muudki pakub Klaara beebidele oma kohvikus. Vaata edasi ja saa osa sellest vahvast mängust!
 • Lulukids käis Moekuulutajal

  Lulukids käis Tartus Moekuulutajal Tartu Kaubajamas toimus 18.10 moodi ja stiilseid lapsi täis Laste Moe ja Disaini Päev. Lulukids osales ka...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Armas piiga avastas Ahhaa Teaduskeskust

Armas piiga avastas Ahhaa Teaduskeskust

Mida teha koos lastega, kui õues on jube ilm? See küsimus valdab paljusid üsna tihti. Mind igaljuhul küll :). Annabel annab sulle nüüd ühe hea idee - Tartus asuv Ahhaa Teaduskeskus on tõesti äge.

Lapsega Tartusse avastusretkele

Oled seda tooli ja sellel tehtud pilte varemgi näinud, eks? Populaarne koht pildistamiseks :). Eriti ägedad on pisikesed sellel tohutu suurel toolil, sest nende puhul on kontrast väga suur. Annabelil on piltidel jalas stiilsed ja nii nunnud roosa buldogi haarempüksid. Pükstel on vahvad taskud, kuhu on mõnus käsi pista või midagi eriti salajast peitu panna. Püksid leiad siit!

Ahhaa Teaduskeskuses on palju põnevat, mida väikesed inimesed saavad katsuda, palju on seal vaadata ja avastada. Mõnus on ju maailma läbi erinevate meelte tundma õppida. Kui oled koos lapsega seal juba käinud, siis vaata Ahhaa kodulehelt järgi, võibolla on seal praegu just mõni eriti vahva ja huvitav uus ekspositsioon.

Jäätis me armastame!

Kui energiat on juba piisavalt kulutatud, siis väike jäätiseamps teeb suu magusaks ja meele rõõmsaks.

jäätisega

Kui soovid ka oma lapsest pilti ja huvitavaid kohti jagada, siis kirjuta meile info@lulukids.ee :). 

Seniks aga olge tublid!

Ela värvis!
Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita