Uued tooted

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Uued Safari tuduriided

  Meie esimesed kaheosalised soonikuga tuduriided on kohal!  Armasate loomadega muster, mugav soonik, reguleeritav vöökoht ja pehme öko-tex...
 • Veelgi armsam on raske olla

  Uus Panda Fiore kleidike on tõesti ühtaegu nii nunnu kui ka stiilne! Miks? Vaata ise, kui lapsele paned kapuutsi pähe, mis siis vastu vaatab :).
 • Armas piiga avastas Ahhaa Teaduskeskust

  Mida teha koos lastega, kui õues on jube ilm? See küsimus valdab paljusid üsna tihti. Mind igaljuhul küll :). Annabel annab sulle nüüd ühe hea...
 • Tere tulemast Klaara Kohvikusse!

  Maitsvad juurviljad, magusad koogikesed - neid ja paljut muudki pakub Klaara beebidele oma kohvikus. Vaata edasi ja saa osa sellest vahvast mängust!
 • Lulukids käis Moekuulutajal

  Lulukids käis Tartus Moekuulutajal Tartu Kaubajamas toimus 18.10 moodi ja stiilseid lapsi täis Laste Moe ja Disaini Päev. Lulukids osales ka...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Veelgi armsam on raske olla

Veelgi armsam on raske olla

Uus Panda Fiore kleidike on tõesti ühtaegu nii nunnu kui ka stiilne! Miks? Vaata ise, kui lapsele paned kapuutsi pähe, mis siis vastu vaatab :).

Tütarlapselikult malbe ja armas

Niimoodi võtangi kokku meie uue kleidi kirjelduse. Kangas on juba tuttav teile - helesinine, armsate panda pildikestega, lillede ja kiilidega, veidi jaapani-pärase stiiliga pildid. 

Kleidil on ees kõhu peal väike tasku. Taskud lastele meeldivad, seda näeme Klaara ja Linda pealt ning ka teie olete tagasisidet andnud, et pusadel olevad taskud on ägedad. Seetõttu on ka Fiore kleidil tasku, kuhu pisikesed oma lemmiklelusid saavad peitu pista.

Kleidike eest

Mis sellest kleidist tõeliselt nunnu riideeseme teeb, on armas väikeste roosade kõrvadega kapuuts. Kapuuts on paraja suurusega, et see mänguhoos ei häiri ja kui natuke jahedam, saab pähe tõmmata. Klaarale meeldib seda pähe tõmmata ja ringi kekutada. Ta avastas peegli ees, et on nii nunnu, itsitas seal, emme muidugi kiitis takka ka. No ta tõesti ongi niimoodi nunnu. Vaata Lindat, siin piltidel. :).

Kleit tagant

Kleit on eest ja tagant pikema lõikega ja külgedelt lühem. Mõnus sukkpükstega või retuusidega kandmiseks. Saab vabalt põlvitada, kükitada, ringi roomata/käputada. Selle kleidi saba last ei sega. 

Kleit on saadaval suurustes 68-116 ning leiad ta meie e-poest: vaata e-poodi.

Linda

Fiore kleit rokkis Soomes

Lulukids oli 16.-17.12 Helsinkis jõululaadal. Toimus seal selline melukas üritus nagu Teurastamon Joulumarkkinat 2017. Seal oli nii palju rahvast, nii palju stiilseid ja huvitavaid inimesi.

Soomlastel on kerge panda-hullus ning see kleit oli meie kõige populaarsem toode. Kõik meie pandad olid. Oleks seda enne teadnud, oleks rohkem pandasid kaasa haaranud :). Nad olid nii vaimustuses ja võtsid meid superhästi vastu. Väga hea tundega tulime tagasi koju. Eks esimene kord midagi teha ole ikka hirmus. Nüüd on ka väljapoole Eestit julgem piiluda :).


Maagilist jõuluootust!

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita