Uued tooted

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Uued Safari tuduriided

  Meie esimesed kaheosalised soonikuga tuduriided on kohal!  Armasate loomadega muster, mugav soonik, reguleeritav vöökoht ja pehme öko-tex...
 • Veelgi armsam on raske olla

  Uus Panda Fiore kleidike on tõesti ühtaegu nii nunnu kui ka stiilne! Miks? Vaata ise, kui lapsele paned kapuutsi pähe, mis siis vastu vaatab :).
 • Armas piiga avastas Ahhaa Teaduskeskust

  Mida teha koos lastega, kui õues on jube ilm? See küsimus valdab paljusid üsna tihti. Mind igaljuhul küll :). Annabel annab sulle nüüd ühe hea...
 • Tere tulemast Klaara Kohvikusse!

  Maitsvad juurviljad, magusad koogikesed - neid ja paljut muudki pakub Klaara beebidele oma kohvikus. Vaata edasi ja saa osa sellest vahvast mängust!
 • Lulukids käis Moekuulutajal

  Lulukids käis Tartus Moekuulutajal Tartu Kaubajamas toimus 18.10 moodi ja stiilseid lapsi täis Laste Moe ja Disaini Päev. Lulukids osales ka...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Uued Safari tuduriided

Uued Safari tuduriided

Meie esimesed kaheosalised soonikuga tuduriided on kohal! 

Armasate loomadega muster, mugav soonik, reguleeritav vöökoht ja pehme öko-tex sertifikaatidega puuvillane kangas - pikad ja kosutavad uned neis tuduriietes on garanteeritud.

Meie esimesed kaheosalised tuduriided

Linda ja Klaara kasvasid juba mõnda aega tagasi tudukombedest välja. Eks nad tegelikult saaksid ka nendega veel magada, aga kaheosaliste tudukatega on öösel palju mugavam pissil käia. Eriti kui laps käib nagu Klaara poolhämaras pissimas. Kui panen tule põlema, on plikal silmad asjatades ereda valguse tõttu kinni :D. 
Seega tuligi meil oma plikade peale mõelda ning neile ka ühed mõnusad ja mugavad tuduriided teha. Niimoodi Lulukidsi Safari tuduriided alguse saidki.

Tuduriided Roheline Safari

Malbed helerohelised unisex tuduriided on nii mõnusad ja pehmed. Lapsed leiavad neilt armsate loomade pildid, nagu kaelkirjakud, elevandid, ahvid, sebrad. Nii pluusil kui ka pükstel on olemas ka soonik, et vajadusel oleks lihtne seda kahekorra keerates tudukate suurust muuta. Ja mis kõige tähtsam, vähemalt Klaara puhul, et pükste vöökohta saab reguleerida. Niimoodi tunnevad end neis tudukates mugavalt nii kõhnemad kui ka veidi pontsakamad marakratid.

Tudukad on saadaval suuruses 80-116. Vaata e-poodi!

Klaara rohelises safaris


Tuduriided Roosa Safari

Kui Sinu värv on roosa, siis Roosa Safari tudukad on just Sulle. Heleroosad armsate ahvikeste, sebrade, kaelkirjakute ja elevantidega kaheosalised tuduriided on tõesti pisikeste printsesside must have. Et preilid end neis ikka hästi tunneksid, siis saab vöökoha laiust reguleerida ning soonikuid üles keerates on lihtne tudukate suurust muuta. 

Linda

Kellele meeldib ka hommikuti tudukates mööda kodu ringi joosta, siis see on ka Linda poolt testitud ja heaks kiidetud :).

Tuduriided on saadaval suuruses 80-116. Vaata e-poodi!

Linda roosas Safaris

Magusaid pikki öid ja hubaseid hommikupoolikuid kõigile meie pisikestele fännidele!

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita