Uued tooted

 • Bodi Panda
  Bodi Panda

  Oh kui armsate panda piltidega bodi ja nii moodne roosa-musta värvigamma.

  18,90 €
 • Bodi Robi
  Bodi Robi

  Sinakas-kollaste roboti piltidega puuvillasest kangast äge bodi.

  18,90 €
 • Hõlmikbodi Magus Elu
  Hõlmikbodi Magus Elu

  Oh kui nunnu pikkade varrukatega pehme ja mugav puuvillane hõlmikbodi.

  20,90 €
 • Beebimüts Magus Elu
  Beebimüts Magus Elu

  Armas kõrvakeste ja paeltega beebimüts.

  12,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Särtsakatele beebidele särtsakad bodid

  Lulukidsi uued lühikeste varrukatega Panda ja Robi bodid toovad päikese välja ja naeratuse suule.
 • Mesimagusad ja oi kui nunnud beebiriided

  Magusa Elu kollektsioon sai täiendust - tutikatele beebidele uued ja armsad beebiriided on kohal!
 • Uued coolid saurustega dressid

  Türannosaurus, Diplodookus, Tritseeratops ja Stegosaurus on mitmete laste lemmikud. Nüüd on nad ka uutel Lulukidsi dressidel :)
 • Puhkus paradiisis!. Osa 1.

  Puhkus Tais on tõesti nagu rännak paradiisi - mõnus soe ilm, lopsakas loodus, rõõmsameelsed inimesed, mahlased ja magusat puuviljad, lopsakad...
 • Kõik elusuuruses LEGO kujukesi vaatama!

  Tallinnas Rocca Al Mare kaubanduskeskuses toimub väga kihvt festival, kus saab elusuuruses LEGO kujukesi vaadata. Klaarale tõesti meeldis mööda...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Kõik elusuuruses LEGO kujukesi vaatama!

Kõik elusuuruses LEGO kujukesi vaatama!

Tallinnas Rocca Al Mare kaubanduskeskuses toimub väga kihvt festival, kus saab elusuuruses LEGO kujukesi vaadata. Klaarale tõesti meeldis mööda keskust neid kujukesi taga otsida. Minge ka vaatama!

Otsi ka sina oma LEGO lemmiktegelased üles!

Mulle meenub, et nägin Facebookis Rocca Al Mare kaubanduskeskuse reklaami, et keskuses toimub millalgi midagi seoses LEGO-ga. Aga mis täpsemalt, sellesse ma ei süvenenud. Saaremaal sõbrannaga hommikukohvitamas käies mainis ta, et tead, selline vahva LEGO üritus on seal kaubanduskeskuses ja uuris, kas oleme Klaaraga seal käinud. Igaljuhul tagasi Tallinnasse jõudes meenus mulle sama üritus, kui meie Instagrami storys Lindat LEGO kujukese juures poseerimas nägin. Nemad muidugi sel korral seal väga ringi ei käinud. Võtsin siis plaani, et lähme vaatame Klaaraga üle, mis seal siis on ja võin öelda, et ei kahetse. 

Õnnelik piiga, õnnelik emme

Ahviga

Vaadake ise seda nägu :). Keegi on väga õnnelik, et sai elusuuruses LEGO juppidest ahvi vaadata ja katsuda. No ja loomulikult tuli iga kujukese juures ka poseerida ning pilti teha. Jagame oma lemmikuid siin blogis teilegi. Tea siis, et Rocca Al Mare kauubanduskeskusest leiab veel palju teisigi kujukesi. Neid on tõesti parasjagu seal.

dinosaurusega

Dinosaurused on meile ka mõnda aega meeldinud. Eks need meenutasid ka ühe lemmikmultika "Vaike draakon Kokosaurus" tegelasi. Filmi tutvustust saad uudistada siit. Need tegelased on tõesti pirakad, eriti kui ise meetrine oled :D.

klaara

Tiigrid olid seal vist ühed lemmikumad, kuna käisime alles Tais neid vaatamas ja paitamas. Klaara arust oli see pisike väga nunnu ning piiga ei tahtnud kuidagi tiigribeebi juurest lahkuda.

krokodilliga

Krokodill oli aasta tagasi üks suur lemmik meil. Isegi sünnipäevatordi peal oli martsipanist krokodilli kujuke :D. Ja see suur kuju meeldis ka tohutult. Tavaliselt ju nii suurele krokodillile nii lähedale ju ei saa. 

tüdrukutega

Need suurte tüdrukute LEGO komplektide piigad. Isegi multikast silma jäänud, kuigi see konkreetne multikas Klaarat väga ei huvita.

kujuga

Kuri kuju ja kuri nägu. Veider, et see helendav mõõk oli siin kõige põnevam. Tähtede Sõja Darth Vader ise oli vist pigem Klaara jaoks tavaline.

punase jukuga

Taaskord üks elevil rõõmust pakatav piiga pildile sattunud :). Käisime peaaegu kogu keskuse läbi ja peaaegu kõigiga oli vaja pilti teha. See seiklemine mööda keskust oli nii põnev, et ei olnud vaja mänguasjapoodidesse sisse põigelda ega polnud kuulda ka vingumist, et ei jaksa kõndida vms. 

Minge ka vaatama! Suur LEGO festival kestab kuni 3.02. Aega veel on :). Festivali info leiad siit. 

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita