Uued tooted

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Linda seikleb Portugalis. Lissabon

  Meie reisi järgmine ja viimane etap oli nädal aega Lissabonis. Siit postitusest võid lugeda mida tegime ja mida nägime ja ka natukene mida sõime :D
 • Armas Melani - meie pildimängu võitja

  Suur aitäh Melanile ja tema emmele, et nad on meiega. Väike Melani oli üks eelmisel aastal toimunud #lovelulukids pildimängu võitjatest. Tema...
 • Klaara seikleb Pulas: tere varakevad!

  Kevad, kas see oled sina? Päikesepaiseline ilm, linnulaul, tärkavad lilled ja pungad puudel, põõsastel teevad igal juhul meele rõõmsaks. Me oleme...
 • Linda seikleb Portugalis. Cascais, Cabo da Roca ja Sintra.

  Siin postituses kirjutan, mida tegime ja nägime Cascais. Samuti jõudsime päevasel tripil käia Cabo Da Rocal ja Sintras. Ka sellest saab siit...
 • Ema-tütre imearmsad kleidid

  Kaua tehtud kaunikene :). Nüüd on ka meie emmedele mõeldud kleit teile kõigile uudistamiseks ja tellimiseks valmis. Seda kleiti tegime küll kaua,...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Väikesed preilid ja oi kui palju pandasid

Väikesed preilid ja oi kui palju pandasid

Käisime Saaremaal armsaid panda riideid veelgi armsate piigade seljas pildistamas. Loe edasi ja näed, kuidas meil siis ka läks ;).

Tantsivad pandad

Pildistasime Saaremaal Kuressaares oma hea sõbra Jane Prostangi juures armast panda kollektsiooni. Oh neid kauneid neide ja oh neid tujusid. Popim sõna shoodil oli "ei taha" :). Isegi siis, kui tüdrukul on sõnu kasutusel veel vähe. Kuid emad on taibukad ning nii need nunnud pildid tehtud saigi. Fotosessioonil osalesid: Linda, Klaara, Melani ja Rosanna.

Panda mütsike

Ühekordne nunnu tantsiva panda mustriga armsate kõrvakestega müts on hea kandmiseks leebemate sügisilmadega, pisikestel autosõidumütsina või kapuutsi alla, vastsündinutel peale vannitamist jne. Samuti olid need super mõnusad tuulisemateks suveõhtuteks. Müts on lapsele mugav, seisab hästi peas ning no need kõrvakesed teevad vaid nunnumeetrile pai ;). 

Melani ja panda müts

Melanil on peas armas Panda mütsike ja seljas on mugav Panda bodi.

Selle mütsi leiad suurustes 36-52. Hinnaks e-poes 12,90 €.

Osta e-poest!


Panda bodi

Juba klassikaks muutunud armas roosa-musta kombinatsioon, tõeliselt nunnu tantsivate pandaplikadega muster ja mõnusalt pehme materjal. Tõeliselt mugav ja särtsakas riideese moekatele beebidele.

Melani bodis

Melanil on seljas mugav Panda bodi ja peas Panda mütsike. Sellise bodiga tuuseldaks mööda tube ringi küll!

Panda bodi leiad suurustes 62-86. Hinnaks e-poes 18,90 €.

Osta e-poest!


Panda retuus-seelik

Panda kollektsiooni kõige värskem liige, tõeliselt mugav ja seejuures nii stiilne lasteaiariie on kindlasti Panda retuus-seelik. Retuuside osa on mustast kangast ja seeliku osa pandamustrilisest kangast. Veelgi mugavamaks teeb kandmise värvlis olev reguleeritav kumm. 

Rosanna pandas

Rosannal on pildi peal seljas Panda bodi ja retuus-seelik. Peas aga mugav Panda mütsike. Tõeliselt vinge outfit lumivalgete juustega preilidele :). Meie olime Rosannast lummatud.

Retuus-seeliku leiad suurustes 80-128. Hinnaks on e-poes 23,90 €.

Osta e-poest!


Panda särk

Kui väiksematele stiiligurmaanidele on meil bodi, siis suurematele piigadele on mustade veidi puhvis käiste ja seljatagant pikeneva lõikega mugav särk. Seda särki on hea kanda koos Panda retuus-seelikuga, Panda seelikuga või lihtsalt retuusidega, ei ole vahet, kas särk on retuuside sees või peal, mõlemat moodi on kena. 

Linda pandas

Linda kannab siin pildil Panda särki koos Panda retuus-seelikuga ja särk on retuus-seeliku peal.
Tõeliselt kelmikas outfit!

Klaara panda pluusis

Klaara kannab Panda särki koos Panda seelikuga ja särk on seeliku sees. Väga nunnu komplekt!

Särgi leiad suurustes 86-116. Kohe-kohe tulevad ka 122 ja 128 suurused välja. 
Hinnaks on e-poes 19.90 €.

Osta e-poest!


Panda seelik

Loomulikult on meil tüdrukutele sellest imearmsast ja pehmest panda kangast olemas ka keeru-seelik. Et seelik tantsides alla ei vajuks, saab selle vastavalt kehakujule tänu reguleeritavale kummile parajaks pingutada, Seelikul on mustast kangast taskud, kuhu on hea mõni pisike vidin hoiule pista, on selleks siis patsikumm, klamber või pisike armas lelu.

Klaara panda seelikuga

Panda seeliku leiad suurustes 86/92 kuni 110/116. Kohe-kohe ka suuruses 122/128. Seelik maksab e-poes 17,90 €.

Osta e-poest!Panda kollektsioon 
on kelmikatele tüdrukutele ja paljude kombineerimisvõimalustega. Kangas on ise malbe roosa, pandad on aga valge ja mustaga. Ära karda värve, ole julge, katseta ja su piiga, olgu ta siis pisike või juba veidi suurem, tõmbab pilke, näeb jube kihvt välja ja mis kõige olulisem, tunneb end neis pandades supermugavalt.Järgmiste piltideni!

Olge paid ja elage värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita