Uued tooted

 • Kleit Jänku Jete
  Kleit Jänku Jete

  Lendleva seljatagusega Jänku Jete kleit - haldjalikult maagiline ja...

  29,90 €
 • Kott Jänku Jete
  Kott Jänku Jete

  Imearmas jänku kõrvadega kott väikestele piigadele.

  18,90 €
 • Vest Mereröövel
  Vest Mereröövel

  Mereröövlite mustriga helesinisest puuvillasest kangast mugav kapuutsiga...

  34,90 €
 • Naiste kleit Paula ja Paulita
  Naiste kleit Paula ja Paulita

  Tõeliselt armas, mugav ja stiilne dressikleit ägedatele naistele.

  69,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Jänkud selga munadepühaks :)

  Käes ongi lihavõttepühade nädal. Lastele tähendab see eelkõige munade värvimist, nendega koksimist ja pärast ära söömist. Heal juhul ka mõnda...
 • Klaara ja Linda lõbus pidu sõprade seltsis!

  Klaara ja Linda on meil pisikesed sõbrannad alates sünnist. Kuna neil on märtsikuus järjestikustel päevadel sünnipäevad ja paljud väikesed sõbrad...
 • Linda seikleb Portugalis. Lissabon vol 2

  Portugalis käigust on nüüd juba jupp aega möödas, aga kuna blogi jäi lõpetamata, siis mõtlesin, et võtan ikka ennast kätte ja kirjutan edasi....
 • Klaara seikleb: autoga Pulasse 2

  Jep, teine autoreis tuleb enne esimest :). Nimelt ei ole ma jõudnud veel eelmisest korrast postitust valmis kirjutada. Sel korral oli meie teekond...
 • Iti - meie suur särasilmne fänn

  Iti on üks armas, vahva ja lõbus suurte kristallselgete silmadega piiga. Tema Lulukidsi riiete kollektsioon on tohutu, seda nähes muutuks vist pea...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Nunnud jänkud on liikvel :)

Nunnud jänkud on liikvel :)

Midagi uut ja eriti nunnut on nüüd saadaval pisikestele roosa-fännidele. Armas pastelsetes toonides Jänku Jasmiini kollektsioon. Sarjast leiad kleidikese, kahed erinevad püksid (nagu ikka), pusa ja ka mõnusa pehme fliismütsi.

Uus pehme ja nunnu Jänku Jasmiin

Jänkukeste kangas on eriti mõnus ja pehme ja veidi paksem dressikangas. Peal on roosad ja hallid jänkud ja taustaks kena pastelne roosa. Linda ja Klaara on need juba oma uuteks lemmikuteks nimetanud :).

Jänku Jasmiin kleidike

Kleit on saadaval suurustes 68-128. Käiste otsas on roosad soonikud, mis võimaldavad kleiti pikemalt kanda. Algselt saab sooniku keerata kahekorra ja lapse kasvades soonik tagasi keerata :). Kaeluses ei ole trukke, kuid see on piisavalt veniv, et pea kenasti sisse lipsaks. Nii on ka lapsel lihtsam ennast ise riietada :). Kleidikese leiad SIIT.

Kleit Jänku Jasmiin

Jänku Jasmiin püksid

Nagu ikka on meil saadaval kahed püksid - ühed soonikuga ja teised taskute ja nööriga.

Soonikuga püksid on saadaval suuruses 62-104. Piha osas ja sääres on mõnusad pikad soonikud, mida saab siis vastavalt vajadusele ära keerata või tagasi lasta. Samuti on pükstel laiuse reguleerimiseks kummisüsteem. Haarempüksid leiad SIIT.

Haarempüksid Jänku Jasmiin

Nööridega püksid on saadaval suuruses 86-128. Pükstel on ka kaks toredat taskut kuhu asju peita. Sääre otsas on ka nendel pükstel soonikud. Püksid leiad SIIT.

Jänku Jasmiin Pusa

Pusa on saadaval suurustes 68-128. Suurustel 68-80 on kaeluses trukid mõnusamaks riietumiseks. Samuti on pusal käises soonik ning kõhu peal tasku. Pusa leiad SIIT.

Jänku Jasmiin Pusa

Jänku Jasmiin Fliismüts

Kõigele muule lisaks on võimalik oma komplekt muuta täiuslikuks valides ka samast kangast müts. Mütsil on mõnus soe roosa fliisvooder. Mütsid on saadaval suurustes 42-52. Fliismütsi leiad SIIT.

Fliismüts Jänku Jasmiin

Nunnu Iti

Seekord käis meiega pildistamas #lovelulukids mängu võitja Iti, kes oli vähemalt sama nunnu kui kollektsioon ise. Iti oli algselt veidi häbelik, kuid sai sellest ruttu üle ja siis oli nõus lahkelt kõiki oma kallistustega varustama :). Pildil puhkab Iti padjal jalga, seljas Jasmiini püksid ja pusa.

Iti

Järgmise kuu teises pooles on tüdrukutele ja ka poistele veel midagi väga toredat tulemas. Ei jõua ära oodata, millal neid teile tutvustada saame :).

Ela värvis!

Betty&Linda

Betty ja Linda

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita