Uued tooted

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Linda seikleb Portugalis. Jõudmine Cascaisi.

  Olen juba ammu tahtnud Portugali minna, kuid millegipärast reisile minnes on lõpuks väljavalituks otsustunud siiski mõni teine koht. Samuti polnud...
 • Linda seikleb Portugalis. Loomaaed.

  Loomaaed on koht, mida reisil olles üritame alati külastada. Lissabonis olime veidi kahtlevad, kas sinna minna, kuna paistis, et sealset loomaaeda...
 • Need nunnud uued dressid!

  Midagi eriti lahedat on meil just ahjust välja tulnud. Vähemalt minu jaoks :D. Juba pikka aega on meil olnud mõttes teha ka eest lukuga...
 • Horvaatia: lasime oma sisemised lapsed valla

  Õnnelik laps, õnnelik pere! Igal juhul kui väike inimene on rahul ja õnnelik, siis on ka emmel-issil tuju hea. Meie seekordne väljasõit Horvaatias...
 • Nunnud jänkud on liikvel :)

  Midagi uut ja eriti nunnut on nüüd saadaval pisikestele roosa-fännidele. Armas pastelsetes toonides Jänku Jasmiini kollektsioon. Sarjast leiad...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Nunnud jänkud on liikvel :)

Nunnud jänkud on liikvel :)

Midagi uut ja eriti nunnut on nüüd saadaval pisikestele roosa-fännidele. Armas pastelsetes toonides Jänku Jasmiini kollektsioon. Sarjast leiad kleidikese, kahed erinevad püksid (nagu ikka), pusa ja ka mõnusa pehme fliismütsi.

Uus pehme ja nunnu Jänku Jasmiin

Jänkukeste kangas on eriti mõnus ja pehme ja veidi paksem dressikangas. Peal on roosad ja hallid jänkud ja taustaks kena pastelne roosa. Linda ja Klaara on need juba oma uuteks lemmikuteks nimetanud :).

Jänku Jasmiin kleidike

Kleit on saadaval suurustes 68-128. Käiste otsas on roosad soonikud, mis võimaldavad kleiti pikemalt kanda. Algselt saab sooniku keerata kahekorra ja lapse kasvades soonik tagasi keerata :). Kaeluses ei ole trukke, kuid see on piisavalt veniv, et pea kenasti sisse lipsaks. Nii on ka lapsel lihtsam ennast ise riietada :). Kleidikese leiad SIIT.

Kleit Jänku Jasmiin

Jänku Jasmiin püksid

Nagu ikka on meil saadaval kahed püksid - ühed soonikuga ja teised taskute ja nööriga.

Soonikuga püksid on saadaval suuruses 62-104. Piha osas ja sääres on mõnusad pikad soonikud, mida saab siis vastavalt vajadusele ära keerata või tagasi lasta. Samuti on pükstel laiuse reguleerimiseks kummisüsteem. Haarempüksid leiad SIIT.

Haarempüksid Jänku Jasmiin

Nööridega püksid on saadaval suuruses 86-128. Pükstel on ka kaks toredat taskut kuhu asju peita. Sääre otsas on ka nendel pükstel soonikud. Püksid leiad SIIT.

Jänku Jasmiin Pusa

Pusa on saadaval suurustes 68-128. Suurustel 68-80 on kaeluses trukid mõnusamaks riietumiseks. Samuti on pusal käises soonik ning kõhu peal tasku. Pusa leiad SIIT.

Jänku Jasmiin Pusa

Jänku Jasmiin Fliismüts

Kõigele muule lisaks on võimalik oma komplekt muuta täiuslikuks valides ka samast kangast müts. Mütsil on mõnus soe roosa fliisvooder. Mütsid on saadaval suurustes 42-52. Fliismütsi leiad SIIT.

Fliismüts Jänku Jasmiin

Nunnu Iti

Seekord käis meiega pildistamas #lovelulukids mängu võitja Iti, kes oli vähemalt sama nunnu kui kollektsioon ise. Iti oli algselt veidi häbelik, kuid sai sellest ruttu üle ja siis oli nõus lahkelt kõiki oma kallistustega varustama :). Pildil puhkab Iti padjal jalga, seljas Jasmiini püksid ja pusa.

Iti

Järgmise kuu teises pooles on tüdrukutele ja ka poistele veel midagi väga toredat tulemas. Ei jõua ära oodata, millal neid teile tutvustada saame :).

Ela värvis!

Betty&Linda

Betty ja Linda

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita