Uued tooted

 • Kleit Jänku Jete
  Kleit Jänku Jete

  Lendleva seljatagusega Jänku Jete kleit - haldjalikult maagiline ja...

  29,90 €
 • Kott Jänku Jete
  Kott Jänku Jete

  Imearmas jänku kõrvadega kott väikestele piigadele.

  18,90 €
 • Vest Mereröövel
  Vest Mereröövel

  Mereröövlite mustriga helesinisest puuvillasest kangast mugav kapuutsiga...

  34,90 €
 • Naiste kleit Paula ja Paulita
  Naiste kleit Paula ja Paulita

  Tõeliselt armas, mugav ja stiilne dressikleit ägedatele naistele.

  69,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Jänkud selga munadepühaks :)

  Käes ongi lihavõttepühade nädal. Lastele tähendab see eelkõige munade värvimist, nendega koksimist ja pärast ära söömist. Heal juhul ka mõnda...
 • Klaara ja Linda lõbus pidu sõprade seltsis!

  Klaara ja Linda on meil pisikesed sõbrannad alates sünnist. Kuna neil on märtsikuus järjestikustel päevadel sünnipäevad ja paljud väikesed sõbrad...
 • Linda seikleb Portugalis. Lissabon vol 2

  Portugalis käigust on nüüd juba jupp aega möödas, aga kuna blogi jäi lõpetamata, siis mõtlesin, et võtan ikka ennast kätte ja kirjutan edasi....
 • Klaara seikleb: autoga Pulasse 2

  Jep, teine autoreis tuleb enne esimest :). Nimelt ei ole ma jõudnud veel eelmisest korrast postitust valmis kirjutada. Sel korral oli meie teekond...
 • Iti - meie suur särasilmne fänn

  Iti on üks armas, vahva ja lõbus suurte kristallselgete silmadega piiga. Tema Lulukidsi riiete kollektsioon on tohutu, seda nähes muutuks vist pea...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Iti - meie suur särasilmne fänn

Iti - meie suur särasilmne fänn

Iti on üks armas, vahva ja lõbus suurte kristallselgete silmadega piiga. Tema Lulukidsi riiete kollektsioon on tohutu, seda nähes muutuks vist pea iga väike plikatirts kadedaks. 
Armas Iti võitis eelmisel aastal toimunud #lovelulukids pildimängu. Tema auhinnaks oli iga kuu 1 Lulukidsi toode ning fotoshoot koos Linda ja Klaaraga.

Särasilmne kaunitar

Itit teame me küll peaaegu kogu Lulukidsiga tegutsemise aja, sest tegemist on tõelise pisikese fänniga, kelle emme meile piigast ikka pilte jaganud on. Meil on väga hea meel, et eelmisel aastal piigale õnn naeratas ning me koos #lovelulukids teed oleme käinud.

Küsisime Iti ja tema emme käest mõned küsimused, nagu seda ka mängu teise võitja Melaniga tegime.

Mille järgi valib emme Itile lasteriideid?

Eelkõige on oluline mugavus. Lapse riided peavad olema mugavad! Teiseks märksõnaks ütleksin unikaalsus. See tähendab, et lasteaias näiteks ei ole võimalust, et kellelgi on sama kleit või samad retuusid. Kuigi ükspäev nägin poissi, kellel olid panda püksid jalas... :D. Tohutult meeldib mulle, et Lulukids lasteriiete valikus on pikkade käistega kleidid, mis ei ole õhukesed! Olgem ausad, meil on siiski enamus aastast üsna jahe kliima (aastaringselt) ja talvel kodus toas on ka jahedam, eriti hommikuti. Ideaalne on panna kleidi alla näiteks meriino pluus/maika ja selle peale kleit. Kuna kleidid on pikkade käistega, siis ei ole vajadust sinna ka pusa/kampsunit peale panna. Veel valin mustrite pärast, roosad bulldogid, sini-must-valged pandad, mardikad, väga ägedad mustrid on teil, julged ja silmapaistvad!  

Iti jasmiini riietes

Kust avastasite enda jaoks Lulukidsi brändi? Millal?

Avastasin Facebookist, kui käis loosimäng, kus võitja saab nii endale kui ka sõbrale ühe toote täiesti tasuta. 
Esimene toode, mille Iti sai, oli mardikatega kleit ja sealt see pisik alguse sai, leidsime veel ja veel lemmikuid.

Iti Klaara ja Lindaga

Milline on Iti lemmik Lulukidsi toode?

Itile meeldivad panda mustriga asjad! Nii sini-must-valge panda kui ka panda Fiore! Ja kuna sama mustri asju on kodus mitu, siis paludes tal endale valida ÜKS asi selga, valib ta ikka sinise panda kleidi ja kohe automaatselt sinise panda dressipüksid ka juurde, veel otsib üles panda mütsi ja ütleb et nii peab olema!

Panda Kleit

Vaidle siis lapsega, et dressipüksid ja kleit ei käi kokku või et mütsiga toas ei olda, endal pea märg juba :D.


Milline on emme lemmiktoode?

Emme lemmik on emme pusakleit, mille omakorda minu emme mulle sünnipäevaks just kinkis :) .Vaatan Iti asju ja ei suuda otsustada.

Lucy ja Lucita naiste kleit

Aga kui peab ühe välja valima, siis Iti asjadest on lemmik jänku Jasmiini kleit! See heleroosa ja mündi tooni kombo on nii mõnus malbe ja tüdrukulik. Meil aktiivses kasutuses on ka hirvekestega vest. Sobib kõigega ja mis oluline, kui toas jahe, siis see hoiab keha soojas, selg ei lähe kummardades paljaks ja püsti olekus on ka pepu soojas! Tellitud sai Itile ka Lucy ja Lucita pusakleit, tõenäoliselt saab ka sellest meie lemmik, sest see pole väga ümber ja näeb juba pildil nii mugav välja!

Iti, Klaara ja Linda

Milline muster Itile ja emmele enim meeldib?

Roosad bulldogid ja jänku Jasmiini mustrid ja kangad on lemmikumad! Nüüd tuli mõmmi Melani ka juurde, see samuti nii mõnus. No ei saa konkreetset mustrit või kangast valida, palju lemmikuid on.

Iti lillepoti taga

Meeldivad kõige rohkem mustrid, kus loomad on suuremalt välja toodud nagu sini-must-valge panda puhul või jänku Jasmiini puhul, et selliseid mustreid ootaksime juurde :). 

 

Kuidas Itile fotoshoot meeldis?

Pildistamine oli väga vahva! Iti rääkis terve tee koju Lindast ja Klaarast ning küsis, millal jälle külla lähme :D. Fotograaf oli ka väga lapsesõbralik ja pildid tulid lihtsalt suurepärased välja! Sellises vanuses lapsi on ju nii keeruline pildile saada.

Lapsed

lovelulukids

Suur aitäh Itile ka vahvate piltide eest, mis ta koos emmega on teinud ja mis fotoshoodil koos fotograaf Hele-Mai Alamaaga tegime. Samuti suured tänud Iti emmele nende toredate vastuste eest.

Lulukidsi lasteriietebrändi sünnipäev läheneb ja nagu juba kombeks, siis #lovelulukids mäng tuleb jälle. Anname sellest kõigile kui ilmad soojemad ka teada.

Olge paid, nautige kevadet ning püsige ikka terved.

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita