Uued tooted

 • Kleit Jänku Jete
  Kleit Jänku Jete

  Lendleva seljatagusega Jänku Jete kleit - haldjalikult maagiline ja...

  29,90 €
 • Kott Jänku Jete
  Kott Jänku Jete

  Imearmas jänku kõrvadega kott väikestele piigadele.

  18,90 €
 • Vest Mereröövel
  Vest Mereröövel

  Mereröövlite mustriga helesinisest puuvillasest kangast mugav kapuutsiga...

  34,90 €
 • Naiste kleit Paula ja Paulita
  Naiste kleit Paula ja Paulita

  Tõeliselt armas, mugav ja stiilne dressikleit ägedatele naistele.

  69,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Jänkud selga munadepühaks :)

  Käes ongi lihavõttepühade nädal. Lastele tähendab see eelkõige munade värvimist, nendega koksimist ja pärast ära söömist. Heal juhul ka mõnda...
 • Klaara ja Linda lõbus pidu sõprade seltsis!

  Klaara ja Linda on meil pisikesed sõbrannad alates sünnist. Kuna neil on märtsikuus järjestikustel päevadel sünnipäevad ja paljud väikesed sõbrad...
 • Linda seikleb Portugalis. Lissabon vol 2

  Portugalis käigust on nüüd juba jupp aega möödas, aga kuna blogi jäi lõpetamata, siis mõtlesin, et võtan ikka ennast kätte ja kirjutan edasi....
 • Klaara seikleb: autoga Pulasse 2

  Jep, teine autoreis tuleb enne esimest :). Nimelt ei ole ma jõudnud veel eelmisest korrast postitust valmis kirjutada. Sel korral oli meie teekond...
 • Iti - meie suur särasilmne fänn

  Iti on üks armas, vahva ja lõbus suurte kristallselgete silmadega piiga. Tema Lulukidsi riiete kollektsioon on tohutu, seda nähes muutuks vist pea...

hiljutised kommentaarid

Kommenaarid puuduvad

Klaara ja Linda lõbus pidu sõprade seltsis!

Klaara ja Linda lõbus pidu sõprade seltsis!

Klaara ja Linda on meil pisikesed sõbrannad alates sünnist. Kuna neil on märtsikuus järjestikustel päevadel sünnipäevad ja paljud väikesed sõbrad tänu emmedele ühised, siis peavad nad ka oma sünnipäevapidu koos ja nii juba neljandat aastat järjest.

Palju õnne Klaara ja Linda!

See aasta sai Klaara juba 5 ja Linda 4 - tõeliselt armsad ja asjalikud piigad. Palju õnne tüdrukutele veel üks kord ka siin blogis :).

Klaara ja Linda

Meie Bettyga oleme sõbrannad juba pikemat aega. Oma turundusõpingute kursuse tüdrukutega ja nende tütardega läbime kõik, siis ongi lihtne maha pidada ühine sünnipäevapidu. Kuskil juba kirjutas emb-kumb meist, et meil on kursuselt tekkinud sõpruskond, mis koosneb naistest, kellest igaüks on sünnitanud siia Eestimaa peale lisaks 1-2 tüdrukut :D. Naiste ülekaal on meeletu. Samuti on teised eelnevalt mitte-ühised sõbrad saanud nende koos peetud pidude jooksul tuttavateks :)

Sel korral ma end piltidega postituses väga tagasi ei hoia, sest meil on nii palju ägedaid ülesjäädvustusi tüdrukute peost. Selle eest peame suure aitähi ütlema Betty väga heale sõbrannale Helenile. Aitäh! Tore, kuid saad peol pildistamise usaldada kellegi teise hoolde ja tegeleda hoopis sellega, et endal ja külalistel oleks tore :) Meie fotograaf Helen taas-avastas peale tütarde saamist endas kire pildistamise vastu. Vaata ise järgi! Saladuskatte all võin öelda, et meil tekkis veel üks vahva mõte koos Heleniga, millest kohe-kohe teada anname.

Sünnipäeva lapsed ilmselgelt nautisid oma pidu. Linda näost peegeldub igas millimeetris :).

Linda

Ka Klaara nautis oma pidu. Kepsles muudkui ringi nägu kõrvuni peas.

Klaara

Meil on Bettyga kombeks, et ajastame tüdrukute sünnipäevaks ka uue Lulukidsi kleidi, mille nad saavad peole selga panna. Klaara on juba nii vana, et tema juba küsis, et kas ta saab uue Lulukidsi kleidi ka ikka :D. Või peame poodi peokleiti ostma minema. Eks tal oleks see teine variant muidugi ka meeldinud, aga jah, vahetult enne pidu valmisid Klaarale ja Lindale uued Jänku Jete kleidid, mis on olemas ka juba meie e-poes. VAATA SIIA! Piigad olid õnnelikud ja me ise oleme neist kleitidest ka jube elevil. Kas pole mitte maagiliselt kaunid?

Lõbusad mürglid

Pidu pidasime mängutoas Meie Küla Tänav. Igal aastal oleme ikka ja jälle uues kohas käinud ja siiani oleme kõikide mängutubadega rahule jäänud. On olnud väiksemaid ja suuremaid, kuid igas ühes neis on väga vahva olnud. Eks see ole nii, et kui seltskond on lõbus, siis on ka pidu ise vahva.

Peol olid ülekaalus tüdrukud, kuid ka mõned poisid olid kohal. Siin on pildi peale püütud on vallatu turult või poest tulev preili roosas :). 

Vallatu plika

Kutt

Väiksemad kutid vajasid veel peol ellu jäämiseks emme tuge :). Järgmine aasta mürab see mees juba ise mööda saali ringi.

Tuletõrjuja

Kõigi ohutuse eest seises meie stiilne väike tuletõrjuja, kes oma tööd südamega tegi.

Külla tuli üllatuskülaline Lotte

Meil oli oma tüdrukutele ja sõpradele ka üllatuskülaline kutsutud. Selleks oli kõigi laste lemmiktegelane - Lotte. Valida tuli meil tegelast põhjalikult. Klaaral on maskottidega mingil seletamatul põhjusel omamoodi suhe - enamikke neist ta kardab. Ei tahaks ju sünnipäevale tegelast, kes sünnipäevalapse endast täiesti välja viib. Lottega on Klaaral juba ammu mõnus side tänu Lottemaale ning ka Lindale lõbus koeraplika meeldib.

Lotte tuli

Ja siis ta tuligi. Oma vahva huvitavaid asju täis kotiga :). Klaara võttis ta lõbusalt vastu ja tutvustas ennast ja Lindat kõva ja selge häälega. 

Linda tanstib

Me tantsisime Lottega, mängisime peitust, kuulasime lugusid.

kuulame lugusid

Mängisime erinevaid mänge ja võistlesime omavahel. Saime kiita ja õppisime uusi oskuseid.

mürame

Vahel tuleb kleitides mängu nimel ka roomata.

melissaga

Elasime kaasa teistele võistlejatele, eriti kui neil oli seljas ülesannet raskendavad riided :).

ronime

Iga laps sai endale õhupallist mänguasja, tüdrukud soovisid liblikaid ja poisid mõõku. Värvid valis iga laps ise. Taas oli lõbu kui palju, kui sai uue aksessuaariga ringi joosta. Poistid muutusid üllateks rüütliteks ja võtsid mõõtu mõõgavõitlusega. Kõik olid rahul ja õnnelikud.

võitleme

Lõpuks tuli aeg Lottega hüvasti jätta. 
Kõik said kallistada ja lehvitada ning edasi suundusime kooki sööma.

jätame hüvasti

Tüdrukud oma tortidega

Kui mina sünnipäevi väikese tüdrukuna pidasin, siis tellisin emalt küpsisetordi või siis sefiiritordi, milline see välja nägi, see polnudki oluline. Ma ei osanudki väga midagi soovida ja ega vist ema ei küsinud ka.

Meie piigad on aga juba mõned aastat väga pingsalt endale kooke disaininud. Nii ka sel aastal. Oleme need alati lasknud valmistada erinevates kohtades, et ikka uusi kohti avastada ja uusi maisteid maitsta. Sel aastal otsustasime Sisters Cake House kasuks. Koogid nägid uhked välja ja mis veelgi olulisem, maitsesid superhästi ning said külaliste käest palju kiidusõnu.

Klaara ja Linda oma uhkete tortidega. Klaaral oli haldja tort ja Lindal Elsa oma. Lapsed olid õnnelikud ning emmed-issid niisamuti. 

Klaara

Linda

Üks vahva pidu sai taaskord maha peetud. Nüüd saame seda hiljem fotosid vaadates meenutada. Miks on see nii, et oma lapse sünnipäev on emadele kuidagi palju olulisem, kui enda oma? Eks meenutad ju hommikul veidi ka seda lapse ilma saabumise sündmust, heldimusega vaatad ehk beebifotosid ja seejärel oma pisikest ime. 

Mõnusaid pidusid kõigile tulevastele sünnipäevalastele! Aasta pärast saame ka meie taas oma uuest peost teile väikese blogimeenutuse kirjutada. 

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

0 Kommentaar

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita