Uued tooted

 • Särk Sofi
  Särk Sofi

  Malbetes toonides tõeliselt armas ja printsessilik särk stiilsetele...

  22,90 €
 • Retuus-seelik Sofi
  Retuus-seelik Sofi

  Mugava, praktiline ja mõnusalt mahedates toonides retuus-seelik...

  24,90 €
 • Peapael Stella
  Peapael Stella

  Stiilne peapael, millel on puhvis sädelev lipsuke.

  14,90 €
 • Kleit Stella
  Kleit Stella

  Imearmas printsessikleit väikestele preilidele.

  32,90 €

Kategooriad

Viimased blogipostitused

 • Linda seikleb Viinis. Jõuluturud Vol 2.

  Siin postituses räägin veel kahest jõuluturust. Võib öelda, et need olid mu lemmikturud Viinis. Eks loe edasi, et saada teada, miks.
 • Linda seikleb Viinis. Jõuluturud Vol 1.

  Läksime Lindaga mõneks päevaks Viini puhkama. Ootamatult (kuigi, kui nüüd järele mõelda, siis võiks olla ju täiesti ootuslik) kujunes see enamasti...
 • Jalutuskäik vaikuses - Elistvere loomapark

  Oled juba kindlasti Klaara tegemisi jälgides aru saanud, et meile meeldib ringi seigelda, jälgida loomi ning armastame avastada uusi matkaradu....
 • Päev koos graatsiliste kaelkirjakutega!

  Emme, ma tahan kaelkirjakuid vaatama minna. Kus kohas neid näha saab? Minu esimene mõte on Lätis, Riia Loomaaias on need loomad olemas ja sinna me...
 • Kui oled kõige suurem loomasõber...

  Meile meeldivad loomad, tervele meie perele. Loomi vaatamas ja katsumas käime igal võimalusel ja sel korral hüppasime läbi Muhu Jaanalinnufarmist....

hiljutised kommentaarid

Klaara ja Linda lõbus pidu sõprade seltsis!

Klaara ja Linda lõbus pidu sõprade seltsis!

Klaara ja Linda on meil pisikesed sõbrannad alates sünnist. Kuna neil on märtsikuus järjestikustel päevadel sünnipäevad ja paljud väikesed sõbrad tänu emmedele ühised, siis peavad nad ka oma sünnipäevapidu koos ja nii juba neljandat aastat järjest.

Palju õnne Klaara ja Linda!

See aasta sai Klaara juba 5 ja Linda 4 - tõeliselt armsad ja asjalikud piigad. Palju õnne tüdrukutele veel üks kord ka siin blogis :).

Klaara ja Linda

Meie Bettyga oleme sõbrannad juba pikemat aega. Oma turundusõpingute kursuse tüdrukutega ja nende tütardega läbime kõik, siis ongi lihtne maha pidada ühine sünnipäevapidu. Kuskil juba kirjutas emb-kumb meist, et meil on kursuselt tekkinud sõpruskond, mis koosneb naistest, kellest igaüks on sünnitanud siia Eestimaa peale lisaks 1-2 tüdrukut :D. Naiste ülekaal on meeletu. Samuti on teised eelnevalt mitte-ühised sõbrad saanud nende koos peetud pidude jooksul tuttavateks :)

Sel korral ma end piltidega postituses väga tagasi ei hoia, sest meil on nii palju ägedaid ülesjäädvustusi tüdrukute peost. Selle eest peame suure aitähi ütlema Betty väga heale sõbrannale Helenile. Aitäh! Tore, kuid saad peol pildistamise usaldada kellegi teise hoolde ja tegeleda hoopis sellega, et endal ja külalistel oleks tore :) Meie fotograaf Helen taas-avastas peale tütarde saamist endas kire pildistamise vastu. Vaata ise järgi! Saladuskatte all võin öelda, et meil tekkis veel üks vahva mõte koos Heleniga, millest kohe-kohe teada anname.

Sünnipäeva lapsed ilmselgelt nautisid oma pidu. Linda näost peegeldub igas millimeetris :).

Linda

Ka Klaara nautis oma pidu. Kepsles muudkui ringi nägu kõrvuni peas.

Klaara

Meil on Bettyga kombeks, et ajastame tüdrukute sünnipäevaks ka uue Lulukidsi kleidi, mille nad saavad peole selga panna. Klaara on juba nii vana, et tema juba küsis, et kas ta saab uue Lulukidsi kleidi ka ikka :D. Või peame poodi peokleiti ostma minema. Eks tal oleks see teine variant muidugi ka meeldinud, aga jah, vahetult enne pidu valmisid Klaarale ja Lindale uued Jänku Jete kleidid, mis on olemas ka juba meie e-poes. VAATA SIIA! Piigad olid õnnelikud ja me ise oleme neist kleitidest ka jube elevil. Kas pole mitte maagiliselt kaunid?

Lõbusad mürglid

Pidu pidasime mängutoas Meie Küla Tänav. Igal aastal oleme ikka ja jälle uues kohas käinud ja siiani oleme kõikide mängutubadega rahule jäänud. On olnud väiksemaid ja suuremaid, kuid igas ühes neis on väga vahva olnud. Eks see ole nii, et kui seltskond on lõbus, siis on ka pidu ise vahva.

Peol olid ülekaalus tüdrukud, kuid ka mõned poisid olid kohal. Siin on pildi peale püütud on vallatu turult või poest tulev preili roosas :). 

Vallatu plika

Kutt

Väiksemad kutid vajasid veel peol ellu jäämiseks emme tuge :). Järgmine aasta mürab see mees juba ise mööda saali ringi.

Tuletõrjuja

Kõigi ohutuse eest seises meie stiilne väike tuletõrjuja, kes oma tööd südamega tegi.

Külla tuli üllatuskülaline Lotte

Meil oli oma tüdrukutele ja sõpradele ka üllatuskülaline kutsutud. Selleks oli kõigi laste lemmiktegelane - Lotte. Valida tuli meil tegelast põhjalikult. Klaaral on maskottidega mingil seletamatul põhjusel omamoodi suhe - enamikke neist ta kardab. Ei tahaks ju sünnipäevale tegelast, kes sünnipäevalapse endast täiesti välja viib. Lottega on Klaaral juba ammu mõnus side tänu Lottemaale ning ka Lindale lõbus koeraplika meeldib.

Lotte tuli

Ja siis ta tuligi. Oma vahva huvitavaid asju täis kotiga :). Klaara võttis ta lõbusalt vastu ja tutvustas ennast ja Lindat kõva ja selge häälega. 

Linda tanstib

Me tantsisime Lottega, mängisime peitust, kuulasime lugusid.

kuulame lugusid

Mängisime erinevaid mänge ja võistlesime omavahel. Saime kiita ja õppisime uusi oskuseid.

mürame

Vahel tuleb kleitides mängu nimel ka roomata.

melissaga

Elasime kaasa teistele võistlejatele, eriti kui neil oli seljas ülesannet raskendavad riided :).

ronime

Iga laps sai endale õhupallist mänguasja, tüdrukud soovisid liblikaid ja poisid mõõku. Värvid valis iga laps ise. Taas oli lõbu kui palju, kui sai uue aksessuaariga ringi joosta. Poistid muutusid üllateks rüütliteks ja võtsid mõõtu mõõgavõitlusega. Kõik olid rahul ja õnnelikud.

võitleme

Lõpuks tuli aeg Lottega hüvasti jätta. 
Kõik said kallistada ja lehvitada ning edasi suundusime kooki sööma.

jätame hüvasti

Tüdrukud oma tortidega

Kui mina sünnipäevi väikese tüdrukuna pidasin, siis tellisin emalt küpsisetordi või siis sefiiritordi, milline see välja nägi, see polnudki oluline. Ma ei osanudki väga midagi soovida ja ega vist ema ei küsinud ka.

Meie piigad on aga juba mõned aastat väga pingsalt endale kooke disaininud. Nii ka sel aastal. Oleme need alati lasknud valmistada erinevates kohtades, et ikka uusi kohti avastada ja uusi maisteid maitsta. Sel aastal otsustasime Sisters Cake House kasuks. Koogid nägid uhked välja ja mis veelgi olulisem, maitsesid superhästi ning said külaliste käest palju kiidusõnu.

Klaara ja Linda oma uhkete tortidega. Klaaral oli haldja tort ja Lindal Elsa oma. Lapsed olid õnnelikud ning emmed-issid niisamuti. 

Klaara

Linda

Üks vahva pidu sai taaskord maha peetud. Nüüd saame seda hiljem fotosid vaadates meenutada. Miks on see nii, et oma lapse sünnipäev on emadele kuidagi palju olulisem, kui enda oma? Eks meenutad ju hommikul veidi ka seda lapse ilma saabumise sündmust, heldimusega vaatad ehk beebifotosid ja seejärel oma pisikest ime. 

Mõnusaid pidusid kõigile tulevastele sünnipäevalastele! Aasta pärast saame ka meie taas oma uuest peost teile väikese blogimeenutuse kirjutada. 

Ela värvis!

Klaara ja Maarja

Klaara ja Maarja

1 Kommentaar

Kommentaar

Kommenteerisuxohmoqi
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin lcp.ktrz.lulukids.ee.oro.jn http://mewkid.net/who-is-xandra/

Kirjuta kommentaar

Reload

Kinnita