Lulukidsi riideid saab nüüd rentida ka Rewear.ee rendiplatvormil!
Lulukidsi loomisest saati on meie jaoks olnud väga olulisel kohal kvaliteet, seda nii kangaste kui ka õmbluse näol. Kvaliteet on oluline, et lasteriided kestaksid, et need armastusega loodud ja õmmeldud riided teenindaksid väärikalt meie väikeseid kliente ja elaksid läbi rohkem kui ühe elu.

Enamik meie kollektsioonidest on testitud meie endi tütarde poolt ja seetõttu teame ise väga hästi, et kui riided jäävad väikeseks, saab need väiksematele sugulastele ja sõpradele edasi anda, erinevates kirbukates maha müüa või siis kõige lemmikumad karpi uut elu ootama panna. Oleme täheldanud, et samamoodi käituvad ka meie sõbrad ja kliendid. Meie jaoks muidugi teeb südame eriti soojaks, kui meie armsad riided leiavad tee väikese kliendi pisema pereliikme selga.

Lapsed kasvavad riietest kiiresti välja ja asjad kaotavad oma väärtuses, kui laps ei jõua neid läbi kanda ja väga hea oleks, kui saaks kuidagi vähendada perede koormust! Just seetõttu otsustasime lapsevanematele pakkuda uut võimalust - võtta Lulukids riideid ostmise asemel teise alternatiivina hoopis The Rewear Company platvormi kaudu rendile. Sedasi on lastel võimalik riideid kanda täpselt nii kaua, kui vaja, vahetada toode suurema suuruse vastu, kui ta esemest välja kasvab ning seejuures säästa nii kapiruumi, aega, kui ligi 60% riietele tehtavaid kulusid.

Nagu ka The Rewear Company hoolime ka meie loodusest - oleme väikesed ja õmbleme oma tooteid perekonna siseselt ning seetõttu tekitame nii vähe kangajääke, kui võimalik. Niimoodi toimetada on kindlasti meie jaoks kallim, kuid süda on rahul.

“Oleme The Rewear Company-s pühendunud tootevaliku kasvatamisele, et muuta lastekaupade rentimine lapsevanemate seas populaarseks ja eelistatud tegevuseks. Pöördusime Lulukids poole, sest meile meeldis nende brändi looming ning jäätmeid minimeeriv ja keskkonnasõbralik tootmisstrateegia. Mul on tõeliselt hea meel, et meie platvorm on nüüd Lulukids toodete võrra rikkam ja saame toredatele Eesti brändidele abiks olla!” lisab rendiplatvormi üks asutajatest Ines Karu-Salo lõpetuseks.

The Rewear Company platvormilt www.rewear.ee leiate juba meie vahvad Mõmmi Melani, Liblikas Lara, Lõvipoja, Jalka, Pesukaru Maxi tooted ning valiku lemmikkleitidest.

Üürige julgesti!

Lisainfo:
Maarja Link
maarja@lulukids.ee

Betty Liib
betty@lulukids.ee

Ines Karu-Salo
ines@rewear.company 

Jäta kommentaar

Pane tähele: kommentaarid tuleb enne nende avaldamist heaks kiita.