1. Üldtingimused

1.1. Üldised müügitingimused kehtivad www.lulukids.ee klientide (edaspidi Klient) ja www.lulukids.ee omaniku OÜ Kindren (edaspidi lulukids.ee) vahel.

1.2. Üldised müügitingimused on kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega. Lähtutakse lulukids.ee tooteinfost, hinnakirjast ning ostuinfost.

1.3. Lulukids.ee jätab endale õiguse muuta ühepoolselt müügitingimusi ja toote hindu. Müügi ja hinnakirja muudatused jõustuvad, kui need on avaldatud lulukids.ee e-poes. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis kehtivad Kliendi jaoks eelnevad tellimuse tingimused.

1.4.Esitades tellimuse lulukids.ee e-poes, kinnitab Klient, et on tutvunud müügitingimustega ning on nendega nõus.

2. Hinnakiri

2.1. Lulukids.ee e-poes muudavate toodete hinnad on toodud eurodes ilma transpordikuluta ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.

2.2. Kauba kohaletoimetamise hind kuvatakse ostukorvi eest tasumisel ning transpordi hind tuleneb kehtivast hinnakirjast.

2.3. Lulukids.ee jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis kehtivad Kliendi jaoks tellimuse tegemise aegsed tingimused.

3. OSTUKORV

3.1. Kliendi ostukorv luuakse hetkest, mil Klient on lisanud kauba ostukorvi.

3.2. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti veel ostma.

3.3. Klient saab vajadusel muuta Ostukorvis olevate toodete kogust või üldse Ostukorvist toote eemalda.

3.4. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvis, tuleb valida kättesaamise ning tasumise viisid ning vormistada tellimus.

3.5. Seejärel kuvatakse kogu tellimus koos transpordikuludega. Kui kõik on õige, tuleb esitada tellimus ja tasuda tellimus.

3.6. Sisestatud andmete õigusest sõltub, kui kiiresti ning probleemitult toimetatakse ostetud kaup Kliendini.

3.7. Tellimus postitatakse kui laekunud on 100% tellimuse summast.

4. Tellitud kauba eest tasumine

4.1 Kauba eest on võimalik tasuda:

- Läbi ostukorvis pakutud pangalinkide (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele (maksete algatamise teenusega), Pocopay).
- Ettemaksega panga kaudu.
- Krediitkaardiga (Visa, Mastercard).

4.2 Kindren OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Kindren OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

4.3. Makseid võtame vastu eurodes.

4.4. Kui klient pole ettemaksu tasunud 3 kalendripäeva jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, siis loetakse tellimus mittetäitmisele minevaks.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Pakk jõuab Kliendini 1-5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Standard tarneaeg on 2-3 tööpäeva.

5.2. Võimalikud kättetoimetamise viisid:
- saadetakse Itella Smartpost pakiautomaati
- saadetakse Omniva pakiautomaati
- saadetakse Itella kulleriga

5.3. Lulukids.ee lehelt on võimalik tooteid tellida Eesti piires. Soovi korral tellida Eestist väljapoole, palun võta meiega e-maili teel ühendust.

5.4. Kauba vastuvõtmisel tuleb kontrollida selle seisukorda. Puuduste korral tuleb koheselt informeerida lulukids.ee kontaktisikut. Võimalusel pildistada probleemset kaupa.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Lulukids.ee-l on õigus tellimus tühistada, kui Klient ei ole õigeaegselt tasunud 100% ettemaksu tellimusest või kui toodet ei ole enam saadaval ning asendustoodet ei leita.

6.2. Kui kaup ei vasta Kliendi ootsutele, on õigus see tagasi saata 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Tagastatav toode peab olema kahjustamata ning kasutamata. Raha tagastatakse kliendile 14 päeva jooksul peale kauba tagastust lulukids.ee lattu.

6.3. Toote tagastamise kulud kannab Klient, kui vahetuse soov tekkis Kliendil. Kui toode oli juba välja saates kahjustatud või ei vastanud tellitule, kannab kulud lulukids.ee.

7. Garantii ja kauba tagastamine/ümbervahetamine

7.1. Juhul, kui Klient pole tootega rahul, toode ei sobi, või Klient tellis kogemata vale toote, on õigus see tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul. Selle perioodi ületamisel on lulukids.ee-l õigus toodet mitte ümber vahetada.

7.2. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.

7.3. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kasutatud (va. korra selga proovimine).

7.4 Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode peab olema koos hinnasiltidega.

8. Muud tingimused

8.1. Lulukids.ee kasutab Kliendi isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks. Andmeid käsitletakse konfidensiaalselt.

8.2. Lulukids.ee jätab endale õiguse saata Kliendile infot, kui Klient on andnud nõusoleku või tellinud lulukids.ee uudiskirja.

8.3. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadlusandlusest ning poolte vahelisi suhteid reguleerivatest õigusaktidest.

8.4. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimiste teel, on mõlemal poolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Kohtusse.